DARMOWA WYSYŁKA I ZWROT 14 DNI.

O firmie

Beforya Paris® od wielu lat a dokładnie od 1998 roku produkuje biżuterię dla kobiet i mężczyzn.

Naszą filozofią jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz dostarczanie naszym Klientom biżuterii o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach.Nasze wartości to: uczciwość, lojalność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta i Partnera biznesowego.


Niepowtarzalny charakter oferty sprawia, że nasza biżuteria jest często inspirowana oraz ozdabiana we współpracy z firmą Swarovski Elements®,co czyni ją niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju.


Beforya Paris to prężne przedsiębiorstwo rodzinne. Nasz zespół tworzą pasjonaci piękna , stylu i nowoczesności , którzy niemal 24 godziny na dobę troszczą się o terminowa realizację zleceń, profesjonalną Obsługę Klienta, sprawnie przeprowadzane reklamacje i zwroty, reklamę, a także wizerunek i szatę graficzną sklepu. Najlepszym dowodem na to jest stale rosnąca grupa lojalnych klientów i kontrahentów.


Naszą misją jest tworzenie świata nowych trendów. Testujemy i wdrażamy najnowsze wzory oraz kolekcje, poszukujemy najwyższej jakości komponentów i budujemy długotrwałe relacje z partnerami. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.