BEZPIECZNE ZAKUPY - DARMOWA WYSYŁKA - BEZPŁATNY ZWROT 30 DNI - 2 LATA GWARANCJI

O Nas ...

 

Styl to sposób na zamanifestowanie tego, kim jesteś, bez konieczności mówienia” 

Rachel Zoe

 

Beforya Paris® to prężna rodzinna firma, która swoją działalność rozpoczęła w roku 1998, a zatem ponad dwadzieścia lat temu. Naszą misją i filozofią jest podążanie za najnowszymi trendami światowej mody i oferowanie klientom biżuterii o niepowtarzalnym charakterze oraz perfekcyjnie dopracowanym, ciekawym i efektownym stylu. Dbamy jednocześnie o to, by wysoka jakość naszych produktów szła w parze z przystępnymi cenami.

 

 

 

Nasz zespół tworzą pasjonaci piękna, stylu i nowoczesności. Ogromną wagę przywiązujemy do terminowości, a profesjonalna obsługa klienta stanowi dla nas absolutny priorytet. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale - nie tylko w kwestii maksymalnie dopracowanych produktów, ale również przyjaznej dla użytkownika witryny internetowej i sprawnie przeprowadzanych transakcji. Stale rosnąca grupa klientów i kontrahentów to najlepsza nagroda za wysiłek, który wkładamy w naszą pracę. 

 

Nad każdą z naszych kolekcji pracujemy przez co najmniej kilka tygodni, a nierzadko miesięcy. Od początku działania Beforya Paris® takich kolekcji powstało ponad dwadzieścia, zaś pojedynczych produktów - ponad tysiąc. Do ich stworzenia używamy trwałego, odpornego na matowienie i ścieranie srebra wysokiej próby 925, które w niektórych przypadkach pokrywamy dodatkowo 24-karatowym złotem. Obok przemyślanych wzorów, niepowtarzalnego charakteru nadają naszej biżuterii kryształy firmy Swarovski Elements®, z którą od wielu lat ściśle współpracujemy. 

 

 

 

Inspiracji szukamy w światowych trendach, ale nie tylko. Nasi klienci to osoby wymagające. Tworząc nowe wzory i kolekcje, nieprzerwanie wsłuchujemy się zatem w ich potrzeby. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy jest inny - ma własną osobowość, marzenia i oczekiwania. Dlatego dajemy klientom możliwość spersonalizowania swojej biżuterii, a ściślej mówiąc - wybrania kolorów wspomnianych już kryształów Swarovski Elements®. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy produkt nabiera zupełnie nowego oblicza - staje się czymś bardzo indywidualnym, a nierzadko wręcz intymnym.

 

 

 

Jak przystało na firmę z tradycjami, w naszych działaniach kierujemy się wartościami, które nigdy nie stracą na znaczeniu. Ponad wszystko cenimy sobie uczciwość, lojalność i profesjonalizm. Indywidualnie podchodzimy przy tym do potrzeb naszych klientów, a w stosunku do kontrahentów kierujemy się podejściem partnerskim.