BEZPIECZNE ZAKUPY - DARMOWA WYSYŁKA - BEZPŁATNY ZWROT 30 DNI - 2 LATA GWARANCJI

Koszty i sposoby dostawy

KOSZTY DOSTAWY NA TERENIE POLSKI

Poniżej znajduje się lista standardowych kosztów dostawy (na terenie Polski), wraz z szacunkowym czasem dostarczenia zamówienia:

Sposób dostawy

Przedpłata
(przelew lub płatność online)

Pobranie

Czas dostarczenia

Firma kurierska UPS

15 zł

-

1-2 dni robocze

Poczta Polska

bezpłatnie

18

2-3 dni robocze

 

BEZPŁATNA WYSYŁKA 


1. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (Bezpłatnie) oraz firmy kurierskiej UPS. Klient dokonuje wyboru formy przesyłki w trakcie składania zamówienia. 

2. W przypadku nie zastania klienta przez kuriera UPS pod wskazanym adresem, kurier powinien zostawić dokument awizo z numerem przesyłki i telefonem do oddziału UPS. Ponowna próba dostarczenia następuje zazwyczaj następnego dnia. Można zadzwonić na podany na awizo numer telefonu i potwierdzić dogodną godzinę i dzień ponownej próby doręczenia. W przypadku gdy powtórna próba doręczenia nie powiedzie się przesyłka zwykle wraca do nadawcy lub zostaje zatrzymana w oddziale UPS do czasu wyjaśnienia sprawy.

3. Wyroby pakowane są w koperty bąbelkowe i wysyłane w kartonowych kopertach ochronnych.

4. Przy otwieraniu produktu Klient musi uważać, aby go nie uszkodzić, szczególnie w przypadku posługiwania się ostrymi narzędziami.

5. Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez kuriera Klient proszony jest o sprawdzenie w obecności przewoźnika kompletności zawartości przesyłki, stanu opakowania zewnętrznego i stanu zamówionego towaru oraz niezwłoczne zgłoszenie do sklepu internetowego Beforya Paris® wad, uszkodzeń opakowania zewnętrznego lub braków w zamówieniu.

6. Zamówienia złożone w Sklepie są realizowane w godzinach pracy Sklepu (w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach (7-15), w których pracuje sklep.

7. Paczki nadawane są w ciągu 24 godz. od zaksięgowania przelewu na koncie.

8. Dostarczaniem zamówień zajmuje się firma kurierska – przewidywany czas dostawy to jeden dzień roboczy (poniedziałek-piątek) od dnia następującego po nadaniu przesyłki.

 

II ODBIÓR OSOBISTY


1. Zamówiony towar można odebrać w siedzibie firmy. Po złożeniu zamówienia należy oczekiwać na kontakt e-mailowy celem ustalenia terminu odbioru. Odbiór osobisty jest bezpłatny.