DARMOWA WYSYŁKA - BEZPŁATNY ZWROT 30 DNI - 2 LATA GWARANCJI

Kolczyki Diamond's Depth Pozłacane 24 K- Srebro 925 - Swarovski Elements | Beforya Paris®

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest Jest  (6 szt.)
  Czas realizacji: 24 h
 • Materiał: Srebro 925 / Pozłacane 24 K
 • Waga: 4.8 gr
 • Kolor: Wybór koloru
 • Wymiary: Długość 24 mm / Zapięcie zamknięte
 • Wielkość kryształu: 12 mm
 • szt.
 • 99,99 zł

                 

Kolczyki Diamond's Depth Pozłacane 24 K- Srebro 925 - Swarovski Elements®

Pozłacane kolczyki Diamond’s Depth z kryształami Swarovskiego nie mają co prawda 50 twarzy (tyle zarezerwowane jest dla Grey’a…), ale mają ich aż 20. Możesz zatem wybrać, jakim typem kobiecości będziesz emanowała danego dnia, wieczoru czy nocy, decydując się na jeden lub kilka kolorów kryształów. Kobieta zmienną jest - sprawdź, dlaczego jeszcze z tym modelem tak łatwo dokonasz metamorfozy…

Srebro wysokiej próby 925, trwałe, odporne na ścieranie i matowienie - to dopiero początek. Kolczyki Diamond’s Depth pokryte zostały potrójną warstwą 24-karatowego złota, które przydało im blasku oraz klasy. Jego idealna gładkość będzie doskonale komponować się z Twoją delikatnością, a jego wyjątkowa twardość - z Twoim uporem i pewnością siebie. 

 

              

 

Teraz wybierz dla siebie kolory kryształów Swarovski Elements®. Pamiętaj, że powinny one współgrać z Twoją aurą i emanować pięknem, którym emanujesz Ty. Mogą zniewalać i onieśmielać, jak na przykład krwisty Siam. Mogą też budzić respekt, a jednocześnie uwodzić (Silver Night... a może Vintage Rose?). Koniecznie sprawdź je wszystkie i dokonaj właściwego wyboru. Niech Twoje życie będzie od dziś baśnią, a każdy dzień cudownym i pełnym emocji tangiem.

 

Nie zapomnij o bliskich Ci osobach i również dla nich wybierz jeden z dwudziestu kolorów pozłacanych kolczyków Diamond’s Depth z kryształami Swarovskiego. To doskonały i trwały prezent, który będzie przy nich przez wiele kolejnych lat!

              

                         

  Maya Angelou kiedyś powiedziała –

"Ludzie zapomną o tym, co powiedziałeś, ludzie zapomną o tym, czego dokonałeś, ale ludzie nigdy nie zapomną tego, jak dzięki tobie się czuli"

 

Dlatego do wszystkich naszych wyrobów dołączamy  piękne  pudełeczko z logo Beforya Paris®, piekną torebkę prezentową z naszym logo i oczywiście  gratis niespodziankę.

W prezencie dla Ciebie będzie również magiczna ściereczka do czyszczenia biżuterii :-), byś zawsze wyglądała cudownie a Twoja biżuteria była wieczna !!

Dodatkowo otrzymujesz bezpłatną wysyłkę bez względu na to jaką jej formę wybierzesz :-)

Masz możliwość bezpłatnego zwrotu towaru w ciągu 30 dni.

Zdając sobie sprawę z jakości naszych wyrobów dajemy Ci również 2 lata gwarancji.

Co Ty na to ? ♥♥